0

Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok!

Product was successfully added to your shopping cart.
 

VIALUX HAKKINDA

İsviçre’de 65 yıl önce Gaston J. Langel’ın hayata geçirdiği saat markası Vialux, 2013 yılından itibaren girişimiyle yeniden hayat bularak Türkiye saat sektöründe yerini almıştır. Vialux, geçmişten kopmadan günümüzün saat tasarımlarını sunar. 1970’lerin retro stilini ve tasarımlarının reenkarnasyonu sayılan Vialux modelleri, üstün kalitesi ve ekonomik fiyat aralığıyla öne çıkmaktadır.

Saat yapımındaki profesyonelliği ve saat yapımındaki benzersiz teknikleri ile ününü tüm dünyaya duyurmuş ve bu ününü tüm modellerine taşıyarak saat tutkunlarının tüm beklentilerini karşılayan bir marka olmuştur.

Erkek koleksiyonlarında Super, Kronos, Orion, Hyperion Koleksiyonları, Vialux’ün tarz sahibi müşterilerine seslenirken, bayan koleksiyonlarında ise Intense ve Glance ilgi odağı olarak öne çıkmaktadır. Vialux Glamour Koleksiyonu ise hem kadın hem erkek tüketiciler için ortak bir beğeni yaratarak, her iki cinsin de vazgeçilmezi olmuştur.

 

MERKEZ SAAT HAKKINDA

Türkiye'nin önde gelen saat üretici ve distribütörlerinden biri olan Merkez Saat, Momentus ve Vialux markalarının yaratıcısıdır. Üretimini yaptığı ve ithal ettiği markalarıyla, saatçilik sektörüne değer katan Merkez Saat, müşterilerine farklı deneyimler yaşatabilmek için tüm enerjisiyle özgün fikirler üreterek, kendisini sürekli geliştirmektedir.

Momentus markasıyla sektörde 1992 yılından bu yana varlığını sürdüren Merkez Saat, distribütörlüğünü üstlendiği diğer markalarıyla her dönemde saat tutkusunu yansıtmıştır. Saat dünyasının en son yeniliklerini ve trendlerini sürekli olarak izlemiş ve her geçen gün müşteri memnuniyeti konusunda kendisini geliştirmiştir.

Saate olan tutkusunu ve 25 yılı aşkın tecrübesini, çalışanlarıyla yarattığı sinerjiyle giderek artırmış ve pek çok dünya markasını bünyesine katmaya devam etmiştir. Merkez Saat, aynı zamanda Türkiye’de birçok kurumsal markaya saat ve gözlük üretimi konusunda danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Momentus ve Vialux ile birlikte Timex, Nautica, Nixon markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Merkez Saat, her zaman güven duyulan bir marka olmanın sorumluluklarını eksiksiz olarak yerine getirmekten gurur duymaktadır. Zamana değer, üstün kalite ve estetik katarak, tam 25 yıldır hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çalışmaktadır

Merkez Saat, 50 kişilik deneyimli personeli, 1.000 m2'lik ofis alanı, işinde başarı ve memnuniyete odaklı 14 kişilik satış ekibi ile 500’ün üzerinde bayinin ihtiyaç ve beklentilerine anında cevap veren bir anlayışla hizmet vermektedir.

Satış sonrası hizmetler ve teknik servis konusunda da aynı heyecan ve tutkuyla, çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Distribütörlüğünü yaptığı tüm markalar Merkez Saat güvencesi ile 2 yıl garantilidir. Türkiye’nin dört bir yanından gönderilen saatlerin bakım ve onarımları, Merkez Saat bünyesindeki profesyonel teknik servis yetkilileri tarafından en iyi şekilde yapılmaktadır.

Merkez Saat’in en önemli hedeflerinden biri de üretimini yaptığı Momentus ve Vialux markalarını uluslararası pazarda birer dünya markası haline getirmektir. Bu hedefle başlattığı çalışmalar hızla devam etmektedir..